Projektas

Bendri(-as)

Profilis

Veikla #64

Dekanų siūlymai: 116. Dėl laipsnio siekiančių užsienio studentų, grįžusių po studijų mainų užsienyje, užskaitymo procedūros perdavimo VVF.

Justina Šlepikaitė pridėjo prieš apie 2 mėnesių(ius). Atnaujinta prieš 4 dienų(os).

Būsena:
New
Prioritetas:
Normal
Pradėti:
2017-09-01
Užbaigimo data:
2017-09-15
% atlikta:

70%

Pasakojimo vienetai:

Aprašas

Laipsnio siekiančių užsienio studentų, grįžusių po studijų mainų užsienyje, užskaitymų procedūra iki šiol vykdyta VGTU Tarptautiniame studijų centre turi būti perduota VGTU VVF siekiant kokybiškai koordinuoti studijų dalykų užskaitymo procesą.

Pasiaiškinti su TSC ir VVF.

Istorija

#1 Virginija Krasauskaitė atnaujino prieš 16 dienų(os)

  • % atlikta pakeistas(a) iš 0 į 50

Kalbėjau su Indre Lapinskaite, kuri iškėlė šią problemą. Pasak jos, problema buvo kilusi dėl to, kad minėti studentai išvyksta per VVF, o sugrįžta per TSC, todėl po jų grįžimo VVF nieko apie juos nebežino, nors būtent jis išduoda diplomus šiems studentams. VVF nebežino, ar tikrai studentai įvykdė visus reikalavimus – TSC atlieka tik administravimo funkciją, todėl jis nėra pajėgus įvertinti studentų įgytas žinias ar pan., ypač socialiniuose moksluose, kuriuose viskas nėra taip aišku kaip technologiniuose moksluose. Taip pat pasitaiko atvejų, kai studentai „atsiveža“ skolų ir VVF nebežino, iš kur jos atsirado ir t. t.

Toliau reikia kalbėtis su A. Vaiciukevičiūte, ar ši problema vis dar egzistuoja, ar niekas nepasikeitė (pvz., gal kažkas jau buvo padaryta šioje srityje) ir pan.
Jei problema bus aktuali, reikės organizuoti platesnę diskusiją su VVF ir TSC atstovais.

#2 Virginija Krasauskaitė atnaujino prieš 4 dienų(os)

  • % atlikta pakeistas(a) iš 50 į 70

Kartu su VVF parengti alternatyvūs pasiūlymai dėl VVF įtraukimo į užskaitymų procedūrą. Reikės juos pateikti TSC, Studijų prorektoriui ir universiteto VAK.

Eksportuoti į: Atom PDF